uvs.org.ua

(099) 237 94 97

UkrVit-Stroy

Скляні перегородки – функціонал та естетика в інтер'єрі будинку та офісу

Інтер’єрні функціональні конструкції зі скла – відносно новий тренд для України. Перші скляні перегородки з’явилися понад двісті років тому: невеликі прозорі пластини монтувалися у масивні дерев’яні рами. З часом і розвитком технологій скловиробництва роль світлопроникних елементів зростала: рами ставали дедалі тоншими, а площа скла збільшувалася. Що таке скляні перегородки сьогодні? На ринку панують безрамкові моделі, а практичне застосування скляних пластин вийшло далеко за межі впускання світла в приміщення. Тільки в каталозі інтернет-магазину “Скломікс” представлені стаціонарні перегородки, скляні міжкімнатні двері, розсувні перегородки та ін.

Детально про існуючі концепції застосування скляних перегородок, оформлення домашнього, офісного інтер’єру, торгового залу та ін. читайте у цій статті. Також ми розповімо про переваги та недоліки прозорих елементів, їх види та матеріали.

Призначення скляних перегородок

Різноманітність типів і можливостей скляних перегородок дозволяє виробникам вигадувати незліченну кількість технічних та естетичних варіантів оформлення конструкцій для вирішення найрізноманітніших завдань. Ось тільки деякі з варіантів використання скляних перегородок в інтер’єрі будинку та офісу:

  • як додаткова функціональна стіна (міжкімнатних перегородок);
  • для функціонального зонування простору квартири, кімнат та офісу;
  • як декоративний елемент або естетичний інструмент зонування;
  • для відділення або виробництва вбиралень;
  • для виробництва курильних кімнат.

В Україні можна придбати як готові конструкції, так і замовити бажаний варіант за індивідуальними ескізами. Так, компанія “Скломікс” виготовляє різні моделі функціональних конструкцій та скляні перегородки в Дніпрі на замовлення. Можна вибрати варіант, запропонований у каталозі сайту, визначитися з типом скла, підібрати фурнітуру, розміри та внести будь-які корективи загалом. Також ми втілюємо в життя будь-які проекти, надані клієнтами.

Єдине обмеження – фантазія автора. Варіантів виконання не порахувати. Пропонуємо розглянути основні способи застосування та призначення скляних перегородок в інтер’єрі будинку та офісу.